Groepen

groep 6-7

 Folkert Rienstra en Geraldien van Mechelen

Groepsleerkrachten groep 6-7 en coördinator ICTzaken waaronder website en nieuwsbrief.

  

Wat doen we in groep 6-7?

We besteden veel tijd aan de zogenaamde basisvakken, zoals lezen, rekenen en taal. Daarnaast hebben we natuurlijk Aardrijkskunde, Geschiedenis, Natuur en ook Engels. Bij de creatieve vakken werken we veel samen.

 

Wat vinden we belangrijk?

In onze groep vinden we het belangrijk dat er een goed werk- en leefklimaat is. Hiervoor hebben we met de groep samen afspraken gemaakt. Hoe ga je met elkaar en hoe je ga met de materialen om! Hier proberen we ons zo goed mogelijk aan te houden, zodat iedereen zich prettig voelt in de groep.

 

 

En verder ...

Get Adobe Flash player Brede kijk op de wereld Samen Goed onderwijs Alles op één plek Veilig
Van Berumstraat 2 9785 BG ZUIDWOLDE GN Tel.: 050 - 30 13335 info@venhuisschool.nl