Brede kijk op de wereld

Binnen de Venhuisschool willen we kinderen kennis laten maken met de wereld. Wij starten al in groep 1 met het op een speelse manier aanbieden van de Engelse taal. Daarnaast hebben wij als school diverse samenwerkingsverbanden met buitenlandse scholen. Ook hebben wij aandacht voor levensovertuiging. Kinderen kunnen kiezen of ze godsdienst of humanistische vorming willen volgen. Minimaal twee keer per jaar wordt er in projectvorm gewerkt, hierin komen alle talenten van kinderen naar voren.

We starten al in groep 1 met het op een speelse manier aanbieden van de Engelse taal.

Onderstaande link brengt u bij een korte film van onze school, die we gebruiken om onze  partnerscholen in Europa een beeld van onze school en het dorp Zuidwolde te geven.

http://www.youtube.com/watch?v=4rGk8lPk5FI


Get Adobe Flash player Brede kijk op de wereld Samen Goed onderwijs Alles op één plek Veilig
Van Berumstraat 2 9785 BG ZUIDWOLDE GN Tel.: 050 - 30 13335 info@venhuisschool.nl